Gdzie zatrzymać się na noc planując wycieczkę zagraniczną?  – To pierwsze pytanie, na które szukamy odpowiedzi planując urlop na własną rękę.  Wielu z was powie, że lepiej kupić zorganizowaną wycieczkę i mieć wszystko z głowy – jest to rozwiązanie, które zaoszczędzi nam wiele czasu, ja jednak będę zachęcać was do samodzielnego planowania wszystkiego od „a do zet” przede wszystkim, dlatego że podczas planowania możemy dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat danego miejsca, które planujemy odwiedzić.  Od niemal 10 lat planuje wszystkie wycieczki osobiście jest to dla mnie frajda a jednocześnie wierzcie mi lub nie, ale można przy tym zaoszczędzić niemałe pieniądze. 

W dniu dzisiejszym chciałbym wam opisać doskonałe miejsce do spędzenia niezapomnianego urlopu i przedstawić niezwykle życzliwą osobę, która pomoże wam rozwiązać wszystkie wasze wątpliwości dotyczące pobytu jak i planowania urlopu wśród słonecznych piaszczystych plaż.

Zacznijmy od tego, że na Cyprze byliśmy w 2021r i spędziliśmy tam niemal 3 tygodnie.  Przez ten cały okres zwiedziliśmy większość południowej części.   Z pośród wszystkich znanych miejscowości i historycznych miejsc stwierdziliśmy, że miejsce w którym się zatrzymaliśmy a były to okolice kurortu Ayia Napa to najlepsza baza wypadowa w obu kierunkach – zarówno w lewo jak i w prawo łącznie z łatwością przekroczenia granicy północnej.

Zatem gdzie lecieć ? – Polecamy kierunek  Larnaka. Z Polski trasa ta obsługiwana jest przez linie lotnicze Wizzair. Zarówno z Polski jak i innych krajów na Cypr tanio polecimy także z Ryanair z tą różnicą, że Irlandzki przewoźnik zabierze nas do Pafos, który oddalony jest od Ayia Napa  180km – wtedy pozostaje nam wynająć samochód lub skorzystać z komunikacji. Obie możliwości nie przyswajają jednak większych problemów.  

Ok przechodząc do rzeczy! – Gdzie nocować? Tutaj z całą odpowiedzialnością czystym sumieniem chcę polecić pana Macieja Zająca, który wynajmuje apartamenty w miejscowości Protaras i okolicach.
Czemu tam? – Ponieważ Protaras to niemal ścisłe sąsiedztwo kurortu, piaszczyste plaże na wyciągniecie ręki i dostęp do wielu restauracji i klubów oraz jednocześnie miejsce, które pozbawione jest gwaru oraz rozluźnionych alkoholem turystów.  Natomiast, jeśli lubicie głośne imprezy w zapełnionych kurortach nic straconego, bowiem w większej grupie w cenie biletu autobusowego w 5 minut dojedziecie charakterystycznymi wydłużonymi taksówkami, które również są jedna z wizytówek Cypru.Maciej Zając posiada zarówno 1, 2, 3-sypialniane apartamenty jak i większe wille, które doskonale sprawdzą się dla większej grupy lub gości podczas ślubów cywilnych, które również z łatwością mogą zostać zorganizowane przez jego samego.  Prócz apartamentów, organizacji ślubów, Maciej jest także doskonałym fotografem, który wykona niezapomnianą sesję na życzenie każdego klienta czy to na plaży czy pośród skał – dla niego nie ma limitów. Jego profesjonalizm i doświadczenie w wychodzeniu ludziom naprzeciw sprawia, że nie ma rzeczy nie do załatwienia a wszystkie wasze wątpliwości będą rozwiane w mgnieniu oka. Po takiej rekomendacji nie pozostaje mi nic innego jak pozostawienie adresu poniżej. Szczerze polecam w razie pytań możecie pisać bezpośrednio do niego jak i na nasz blogowy adres.

www.apartamentynacyprze.com

Hippo

Napisz komentarz