O nas

Cześć
Bardzo nam miło, że odnalazłeś naszą stronę Hipp & Trip.
Mamy na imię Magda i Rafał i od 10 lat podróżujemy po europie starając się organizować wszystko samemu.
Po naszej pierwszej wycieczce straciliśmy głowę do podróży. Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca a także smaki przeznaczając na to wszystkie nasze oszczędności.  Nie przepadamy za biurami podróży, lubimy organizować  wycieczki po swojemu, co sprawiło, że nabraliśmy w tym dość dużego doświadczenia.  Przez ostatnie 10 lat dowiedzieliśmy się, na co szczególnie zwracać uwagę, nauczyliśmy się efektywnie spędzać czas poznając siebie nawzajem. Można powiedzieć, że mamy własny styl spędzania czasu, w którym czujemy się najlepiej. Po 10 latach i pełnym dysku zdjęć na komputerze stwierdziliśmy, że może warto podzielić się naszymi podróżami z wami – być może znajdzie się coś, co Was zainspiruje lub pomoże w organizacji waszej podróży.
Nie jesteśmy ekspertami a branża turystyczna zmienia się z roku na rok. Linie lotnicze stosują nowe triki, aby jak najskuteczniej oczyścić nasze portfele. Ogólnie sytuacja na świecie zrobiła się bardzo dynamiczna, dlatego uważamy, że warto połączyć siły i wymieniać informacjami nawzajem.
Jeśli tylko macie jakieś sugestie, pomysły lub pytania – nie zastanawiajcie się i napiszcie do nas.

Jakie są nasze cele?
Jeśli życie pozwoli chcielibyśmy rozpocząć poznawanie świata w nieco szerszym horyzoncie – mamy na myśli podróże po innych kontynentach. Nasze marzenie to móc przy tym zarabiać, lecz tylko nieliczni znają na to sposoby. Mimo to fajnie gdyby każda podróż pozwoliła odłożyć parę groszy na kolejną.

Gdzie byliśmy ?
Odwiedziliśmy już sporo europejskich państw poznawając wiele nowych miejsc i smaków.

Aby nowe wpisy były jak najbardziej aktualne rozpoczniemy od opisywania miejsc, z których właśnie wróciliśmy. Na początek:

– Malaga
– Sewilla
– Gibraltar